O autorze
Były redaktor naczelny naTemat. Wcześniej dziennikarz Radia Eska, BBC Polska, reporter w TVN24 i Wydarzeniach Polsatu. Pisał dla Wprost, publikuje w tygodniku Newsweek. Założyciel serwisu kampanianazywo.pl i poliprawda.pl

Milion użytkowników naTemat

Duże liczby same w sobie robią duże wrażenie. Nie chcę dokładać do nich wielkich słów. Wystarczy więc informacja, że po siedmiu miesiącach serwis naTemat przebił we wrześniu granicę 1 miliona unikalnych użytkowników. Bardzo Wam za to jestem wdzięczny.

Wam przede wszystkim, bo jesteście z nami, bo komentujecie, bo krytykujecie, bo podrzucacie pomysły, bo czytacie, bo w komentarzach my lubimy czytać Was. I w Waszych opiniach znajdujemy kolejne pomysły na tematy, kolejne inspiracje, kolejne rzeczy do przemyślenia.

Sukces naTemat to ciężka praca wielu osób. Chcę wykorzystać okazję, by podziękować świetnemu zespołowi wydawców, reporterów, menadżerów blogów, menadżerów projektów, sprzedawców, informatyków. Bardzo też dziękuję blogerom naTemat. To także Wasze święto i Wasz dzień!

Wszystkim ludziom, którzy w naTemat, w NextWeb Media i w W3media pracują na ten projekt każdego dnia.

Olbrzymie podziękowania dla Roberta Jędrzejczyka, Tomka Lisa i Jakuba Zielińskiego - współwłaścicieli naTemat, którzy wierzą w ten projekt od pierwszego dnia (a nawet wcześniej) i wspierają go codziennie.

To dla mnie magiczna chwila. Kilkukrotnie miałem takie podczas pracy w telewizji. I przez 10 lat w telewizji nauczyłem się, że najgorszą rzeczą, którą można z magiczną rzeczą zrobić, to ją zagadać.

Nie zagaduję więc. Cieszę się z miliona i jeszcze raz bardzo Wam dziękuję.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...